Кислород Сензор Плоча и на Сензор за ВОЗДУХ, ГОРИВО СООДНОС О2 СЕНЗОР за AUDI A4 A5 A6 П5 234-5120 2345120 06E 906 265 F 06E906265F 2005-2010

Кислород Сензор Плоча и на Сензор за ВОЗДУХ, ГОРИВО СООДНОС О2 СЕНЗОР за AUDI A4 A5 A6 П5 234-5120 2345120 06E 906 265 F 06E906265F 2005-2010

DEN 3072.00
DEN 3840.00
 

Това е достапна
Износ


ЗАБЕЛЕШКА : МОЖЕБИ ЌЕ ТРЕБА ДА се ПЛАТИ ЗА ЦАРИНЕЊЕ НАДОМЕСТ ОТКАКО ЌЕ го ИЗБРА "Ali Express Премија на Превозот" ЗА ВАШАТА НАРАЧКА.
КОМПАТИБИЛНОСТ :
AUDI A4 2005-2009 AUDI А5 2008-2010 AUDI A6 2005-2009 АУДИ П5 2009 ве Молиме погледнете го каталогот за деталите на апликацијата.

Повеќе информации

Бренд Име:
GANGLE
Мерен Опсег:
Дел Бр.
Резолуција:
Дел Бр.
Тип:
Вид Греење
линеарна:
Дел Бр.
Тип На Сензор:
Магнетна Индукција
Компанија:
GANGLE
Компатибилност:
AUDI A4 A5 A6 П5 2005-2010

Најдобрите понуди во категоријата