Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Кислород Сензор Ламбда ВОЗДУХ ГОРИВО СООДНОС О2 сензор за CHEVROLET GMC 12565415 234-4102 2344102 2000-2002

Кислород Сензор Ламбда ВОЗДУХ ГОРИВО СООДНОС О2 сензор за CHEVROLET GMC 12565415 234-4102 2344102 2000-2002

DEN 1152.00
DEN 1440.00
 

Това е достапна
Износ


ЗАБЕЛЕШКА : МОЖЕБИ ЌЕ ТРЕБА ДА се ПЛАТИ ЗА ЦАРИНЕЊЕ НАДОМЕСТ ОТКАКО ЌЕ го ИЗБРА "Ali Express Премија на Превозот" ЗА ВАШАТА НАРАЧКА.
КОМПАТИБИЛНОСТ :
CHEVROLET ЛАВИНА 2500 2002 CHEVROLET SILVERADO 2500 2001-2002 CHEVROLET SILVERADO 3500 2001-2002 CHEVROLET ПРИГРАДСКИ 2500 2001-2002 GMC СИЕРА 2500 2001-2002 GMC СИЕРА 3500 2001-2002 GMC YUKON XL 2500 2001-2002 ве Молиме погледнете го каталогот за деталите на апликацијата.

Повеќе информации

Бренд Име:
GANGLE
Резолуција:
Дел Бр.
Тип:
Вид Греење
Тип На Сензор:
Магнетна Индукција
Компанија:
GANGLE
Компатибилност:
CHEVROLET GMC 2000-2002

Најдобрите понуди во категоријата