Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Оригиналниот 10 компјутери/многу 74hc244 увоз на нови оригинални HD74HC244P SN74HC244N DIP20 IC...

Оригиналниот 10 компјутери/многу 74hc244 увоз на нови оригинални HD74HC244P SN74HC244N DIP20 IC...

DEN 130.00
DEN 162.24
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Бренд Име:
YOUBINA
Пакет:
натопи
Температурата На Работа:
.
Напон:
.
Број На Модел На:
HD74HC244P
Моќ Дисипација:
.
Состојба:
Нови
Примена:
.
Тип:
.

Најдобрите понуди во категоријата