Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
1 buc USB да RS485 485 Конвертор Адаптер за Поддршка на Win7 XP, Vista, Linux USB 2.0 Стандардна

1 buc USB да RS485 485 Конвертор Адаптер за Поддршка на Win7 XP, Vista, Linux USB 2.0 Стандардна

DEN 47.52
 

Това е достапна
Износ


USB-за да RS485 485 Конвертор Адаптер за Поддршка на Win7 XP, Vista, Linux USB 2.0 Стандардна
Апликации : 1. Стандард : USB2.0 стандарден печатач користење на USB порта СУМ, назад компатибилни, во согласност со стандардни RS485 2. За насочување контрола : Користење на проток на податоци автоматска контрола на технологијата, автоматска идентификација и контрола на трансфер на податоци насока 3. Baud Rate : 300-9216000bps, автоматски откривање на сериски сигнал податоци стапка на 4. Капацитет : поддршка multipoint 5. Интерфејс за заштита : ТЕЛЕВИЗОРИ цевка заштита, USB авто-обнова заштита 6. Отстранете го скокач има TTL функција модул, plug скокач со RS485 функција. 7. Поддршка Windows98/ME/2000/XP/WIN7/8, Vista, Linux, 8. Излез на (D +), B (D-) и уреди. 9. Поддржува уреди со RS485 интерфејс : надзор камери, видео фотографирање уред, отпечатоци присуство машина, програма контролирана прекинувачи, CNC машини, SCM

Повеќе информации

is_customized:
Yes
Тип:
Регулатор На Напон
Бренд Име:
Вашиот Цие
Состојба:
Нови

Најдобрите понуди во категоријата