Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
51 Микроконтролерски Програмер поддршка AT89C52 24C02 93C46 300 широк спектар на силициум USB режач

51 Микроконтролерски Програмер поддршка AT89C52 24C02 93C46 300 широк спектар на силициум USB режач

DEN 729.00
DEN 767.04
 

Това е достапна
Износ


51 Микроконтролерски Програмер поддршка AT89 C52 24 C02 93 C46 300 широк спектар на силициум USB режач
Преземете целосната адреса (вклучувајќи инструкции за употреба, USB диск и горење на софтвер SP200 SE) како што следува :
pan.baidu.com/share/link?shareid=796527436&uk=2570043979
(Копирате URL-то во барот за адреси за да ја отворите)
Answer : ___________________________ Note : Не се сите модели и брендови на еден чип / IC може да изгори, видете во "за Поддршка Матрица Модели" зад себе.
STC микроконтролерски програмер не може да се стави директно на врвот на горење, може да се поврзете на целната табла од страна на Dupont линија за да ја преземете програмата, купувачот е должен да обезбеди на целна (барем минимум систем), Du Pont линија, и целната табла има продолжен иглички.
Карактеристики : 1. Поддршка USB1.1 или USB2.0 комуникации; 2. Целосна поддршка WIN98, WINME, WIN2000, WINXP, VISTA, WIN7 и други оперативни системи; 3. Поддршка На,,мел, Мвр,,cr,,о,,чип, S,,,Т, ПОБЕДИ,,,,ОБВРЗНИЦИ пет производители и 336 видови на модели на единствен чип EEPROM програмирање; 4. Употреба на USB порта за напојување, податоци за снабдување со стил линија за да го добиете, лесен за користење лаптоп корисници; 5.ISP интерфејс се користи Atmel препорачува стандард IDC10 PIN интерфејси; 6. пакувањето на производот користење статична торба запечатени пакувања, за да се обезбеди квалитетот на одборот не се користи пред да биде уништена; 7. Совршен SP200 SE програмер софтверски интерфејс со користење на SP200 SE Користите USB кабелот на компјутерот, напојување, горат линија за да го добиете
Превозот листата : Програмер *1 USB кабел за податоци (80см)*1 10 PIN сива кабел (50cm)*1 Хексадецимален студ* 4 поставува Инструкции и горење на софтвер симнат од веб-страницата
Поддржува Тип листата :
Програмски Модел
SP200 SE (Подобрена)
Бројот на фирми
5
Број на уреди
336
Опис : SP200 SE програмер (Enhanced) со интернет провајдер download функција, вклучувајќи и суфиксот"интернет провајдер"Изрази ISP за поддршка на уредот тип
Симнете patch спакувани чипови, употреба на соодветни додатоци вклучете го НАТОПИ plug-конвертор е во прилог на програмерот седиште заклучување седиште преземете

Повеќе информации

Број На Модел На:
51 Микроконтролерски Програмер
Напон:
5V
Моќ Дисипација:
mW
Тип:
Логиката Идентичен
Температурата На Работа:
-40 до +85
Состојба:
Нови
Примена:
DIY модул

Најдобрите понуди во категоријата