Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
PM50B6LB060 модул МО PV-IPM H-BRDG/2CHOP 600V 50A IGBT РАМНА БАЗА ТИП ИЗОЛИРАНИ ПАКЕТ

PM50B6LB060 модул МО PV-IPM H-BRDG/2CHOP 600V 50A IGBT РАМНА БАЗА ТИП ИЗОЛИРАНИ ПАКЕТ

DEN 5712.00
 

Това е достапна
Износ


No. 1 : За Плаќање Информации
Ние прифаќаме Зачувам услуга.
Број 2 : За Царина И Ракувањето Со Плаќање :
За сите корисници` наредби, ние не се наплаќаат доделување на надомест, дури и 1pcs дел.
Кога делови пристигне во вашиот локален обичај, ако деловите се наплатува царина, ние не сме одговорни за било царински давачки или увозни даноци.
Број 3 : Abount Превозот Информации :
Ние ќе брод од твоите предмети во рамките 1-5 дена по исплата е расчисти.
Стандард за испорака користење на меѓународни Воздухопловната,Објекти брод од Кина и тоа трае 7-14 дена (2-3 недели), да се примаат за повеќето области.
Ако не примите објект во рок од 30 работни дена (5 недели), ве молиме контактирајте со нас да го испита случајот.(Бразил. Италија. 5~8 недели)
No. 4 : Во Врска Со Повратните Информации :
Имаме за цел да се постигне 5 ѕвезди оценка за секоја трансакција. ве молиме не избрзани да ја напушти која и негативни повратните информации!!!.Ако имате било какви прашања, ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС пред да замине негативни повратни информации, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
Бр 5 : E-Mail Адреса :

Повеќе информации

Температурата На Работа:
PDF
Тип:
Регулатор На Напон
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Број На Модел На:
PM50B6LB060 PM50B6LB PM50B6L PM50B6 PM50B 50B6LB060 B6LB060 50B6 50B6L
Напон:
PDF
Состојба:
Нови
Моќ Дисипација:
PDF

Најдобрите понуди во категоријата