SOT-23 XC6206P332MR (662K) 3.3 V

SOT-23 XC6206P332MR (662K) 3.3 V

DEN 0.48
 

Това е достапна
Износ


може директно цел плаќање
1 : пред да го купат ве молиме усогласување модели, бидејќи модели се повеќе, компанијата ќе ви обезбеди квалитетни услуги.
2 : фотографиран, ве молиме да обрнете што е можно поскоро, па не го одложи вашиот време на испорака.
3 : кога ќе ја прими стоката, доколку се најде, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви ги даде прв пат.
4 : електронски компоненти производи технологија содржина висока, кога електрични грешка сте, ве молиме внимателно да се провери коло и компонента неуспех, ние продаваме нашите производи, ако проблеми со квалитетот, безусловна врати, товарни плаќа половина.
5 : Кина превозот default коса пост express, потребата за побрзо може да изберете и други курир .

Повеќе информации

Состојба:
Нови
Број На Модел На:
1PCS SOT-23 XC6206P332MR (662K) 3.3 V
Бренд Име:
CazenOveyi
Напон:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Пакет:
SOT-23
Тип:
pcb
Примена:
DIY
Електронски Компоненти & Материјали:
esp8266
Електронски Компоненти & Материјали 1:
Електронски Компоненти & Материјали 2:
amplifie
Електронски Компоненти & 3 Материјали:
esp32
Електронски Компоненти & Резерви 4:
dht22

Најдобрите понуди во категоријата