Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
FP20R06KL4 IGBT Модул МО НИСКА PWR EASY2-1 FP20R06KL4BOMA1

FP20R06KL4 IGBT Модул МО НИСКА PWR EASY2-1 FP20R06KL4BOMA1

DEN 1344.00
 

Това е достапна
Износ


No. 1 : За Плаќање на Информации Што го прифати Зачувам услуга. Број 2 : За Царина и Ракувањето со Плаќање : За сите нарачки на клиентите, ние не се наплаќаат никакви доделување на надомест. Кога пратката пристигне во вашата локална царина, Ако пратката ќе бидат на товар царински давачки, ние не сме одговорни за било царински давачки или увозни даноци, треба да помогне во царинење, ако е потребно. Број 3 : Abount Превозот Информации : Ние ќе брод од твоите предмети во рок од 1-3 дена по плаќање постигне. Стандард за испорака користење на меѓународни Воздухопловната, Објекти брод од Кина и тоа трае 7-14 дена (2-3 недели), да се примаат за повеќето области. Ако не примите објект во рок од 30 работни дена (5 недели), ве молиме контактирајте со нас да го испита случајот.(Бразил. Аргентина. 5~8 недели) , Ако е итна , ве молиме изберете DHL,Fedex .. No. 4 : во Врска со Повратните информации : Имаме за цел да се постигне 5 ѕвезди оценка за секоја трансакција. ве молиме не избрзани да ја напушти која и негативни повратните информации!!! Ако имате било какви прашања, ве молиме оставете e-mail порака пред негативни повратни информации, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Повеќе информации

Температурата На Работа:
PDF
Тип:
Регулатор На Напон
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
FP20R06KL4 FP20R06KL FP20R06K FP20R06 20R06 FP20R06KL4B0MA1 20R06KL4
Примена:
компјутер
Напон:
PDF
Состојба:
Нови
Моќ Дисипација:
PDF

Најдобрите понуди во категоријата