10pcs бесплатен превозот TIP32C TIP32 ДА-220 Биполарно Transistors - BJT NPN Генералот Пур нови оригинални

10pcs бесплатен превозот TIP32C TIP32 ДА-220 Биполарно Transistors - BJT NPN Генералот Пур нови оригинални

DEN 79.68
 

Това е достапна
Износ


14950 електронска компонента комплет пакетот

Повеќе информации

Бренд Име:
IGMOPNRQ
Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
Напон:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
TIP32C
is_customized:
Yes
Примена:
pcb
Пакет:
да-220

Најдобрите понуди во категоријата