Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Бесплатен Превозот 10PCS P60ZB Gre:ДА-220,

Бесплатен Превозот 10PCS P60ZB Gre:ДА-220,

DEN 438.24
 

Това е достапна
Износ

Почитувани Купувачи : Ако не се најде вашите делови во нашата продавница или Aliexpress. Ве молиме контактирајте со нас за истрага ,ние може да го цитирам и созд линк за вас . Ние се Уште имаат премногу делови(Голем Инвентар) ,не може да Испратите сите делови. Исто така, може да кликнете ,за брзи одговори. Топло rgds -
Добредојдовте!! Ако сакате да се купи повеќе од еден производи!
Можете да Кликнете
Повеќе квантитет ќе Ги купите, повеќе попуст ќе добиете!
Можете да изберете изразат превозот услуга ако ви треба item многу итно!!
Ако сакате да добиете повеќе informationes на овој дел,како што се dasheet, datecode,pcakaged,бренд и така натаму! Ве молиме контактирајте со нас!
-

Повеќе информации

Бренд Име:
YUFO-IC
Состојба:
Нови
Напон:
v
Моќ Дисипација:
f
Температурата На Работа:
d
Број На Модел На:
e
is_customized:
Yes
Тип:
a
Примена:
d

Најдобрите понуди во категоријата