Бесплатен Превозот 10PCS TIP36C Gre:ДА-3P,КОМПЛЕМЕНТАРНИ МОЌ TRANSISTORS

Бесплатен Превозот 10PCS TIP36C Gre:ДА-3P,КОМПЛЕМЕНТАРНИ МОЌ TRANSISTORS

DEN 638.40
 

Това е достапна
Износ

Почитувани Купувачи : Ако не се најде вашите делови во нашата продавница или Aliexpress. Ве молиме контактирајте со нас за истрага ,ние може да го цитирам и созд линк за вас . Ние се Уште имаат премногу делови(Голем Инвентар) ,не може да Испратите сите делови. Исто така, може да кликнете ,за брзи одговори. Топло rgds -
Добредојдовте!! Ако сакате да се купи повеќе од еден производи!
Можете да Кликнете
Повеќе квантитет ќе Ги купите, повеќе попуст ќе добиете!
Можете да изберете изразат превозот услуга ако ви треба item многу итно!!
Ако сакате да добиете повеќе informationes на овој дел,како што се dasheet, datecode,pcakaged,бренд и така натаму! Ве молиме контактирајте со нас!
-

Повеќе информации

Напон:
v
Температурата На Работа:
d
Број На Модел На:
e
Состојба:
Нови
is_customized:
Yes
Моќ Дисипација:
f
Бренд Име:
YUFO-IC
Тип:
a
Примена:
d

Најдобрите понуди во категоријата