20 компјутери 20p Двоен Ред Директно Pin Женски Приклучок Конектор Теренот 2.54 mm 2*20p Игла Насловна Лента Приклучок Конектор

20 компјутери 20p Двоен Ред Директно Pin Женски Приклучок Конектор Теренот 2.54 mm 2*20p Игла Насловна Лента Приклучок Конектор

DEN 129.12
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Тип:
Регулатор На Напон
Број На Модел На:
20p Двоен Ред Директно Pin Женски Приклучок Конектор Теренот 2.54 mm 2*20p
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Вашиот Цие
Состојба:
Нови

Најдобрите понуди во категоријата