Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Бесплатни shiping 10PCS/МНОГУ BGA KLM8G2FE3B KLM8G2FE3B-B001

Бесплатни shiping 10PCS/МНОГУ BGA KLM8G2FE3B KLM8G2FE3B-B001

DEN 3264.00
 

Това е достапна
Износ


BGA KLM8 G2 FE3 B KLM8 G2 FE3 B-B001

Повеќе информации

Температурата На Работа:
Стандард
Бренд Име:
Достоен Електроника
Број На Модел На:
KLM8G2FE3B-B001
Моќ Дисипација:
Стандард
Напон:
Стандард
Состојба:
Нови
Примена:
сите
Пакет:
BGA
Тип:
меморија
Skype :
Thomas65339
WhatsApp:
008613632606889

Најдобрите понуди во категоријата