IC SKKH92/16E SKKH92-16E модул

IC SKKH92/16E SKKH92-16E модул

DEN 672.00
 

Това е достапна
Износ


No. 1 : За Плаќање Информации
Ние прифаќаме Зачувам услуга.
Број 2 : За Царина И Ракувањето Со Плаќање :
За сите корисници` наредби, ние не се наплаќаат доделување на надомест, дури и 1pcs дел.
Кога делови пристигне во вашиот локален обичај, ако деловите се наплатува царина, ние не сме одговорни за било царински давачки или увозни даноци.
Број 3 : Abount Превозот Информации :
Ние ќе брод од твоите предмети во рамките 1-5 дена по исплата е расчисти.
Стандард за испорака користење на меѓународни Воздухопловната,Објекти брод од Кина и тоа трае 7-14 дена (2-3 недели), да се примаат за повеќето области.
Ако не примите објект во рок од 30 работни дена (5 недели), ве молиме контактирајте со нас да го испита случајот.(Бразил. Италија. 5~8 недели)
No. 4 : Во Врска Со Повратните Информации :
Имаме за цел да се постигне 5 ѕвезди оценка за секоја трансакција. ве молиме не избрзани да ја напушти која и негативни повратните информации!!!.Ако имате било какви прашања, ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС пред да замине негативни повратни информации, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
Бр 5 : E-Mail Адреса :

Повеќе информации

is_customized:
Yes
Температурата На Работа:
PDF
Моќ Дисипација:
PDF
Тип:
Регулатор На Напон
Примена:
компјутер
Напон:
PDF
Број На Модел На:
SKKH92/16 SKKH92-16E SKKH92-16 SKKH92 92-16E 92-16 92/16
Состојба:
Нови

Најдобрите понуди во категоријата