5PCS UPC1237HA ZIP8 UPC1237 ZIP ЗАШТИТНИК IC ЗА СТЕРЕО ЗАСИЛУВАЧ МОЌ нови и оригинални бесплатен превозот

5PCS UPC1237HA ZIP8 UPC1237 ZIP ЗАШТИТНИК IC ЗА СТЕРЕО ЗАСИЛУВАЧ МОЌ нови и оригинални бесплатен превозот

DEN 86.00
DEN 96.00
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Примена:
алармот
Тип:
Регулатор На Напон
Температурата На Работа:
Стандард
Пакет:
натопи
Напон:
Стандард
Број На Модел На:
UPC1237HA
Состојба:
Нови
Бренд Име:
YANXINLIANG
is_customized:
Yes
Моќ Дисипација:
Стандард

Најдобрите понуди во категоријата