Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
LAH125-СТР DIP11 MOUDLE СЕНЗОР ТЕКОВНАТА САЛА 125A AC/DC LAH125P LAH 125-P

LAH125-СТР DIP11 MOUDLE СЕНЗОР ТЕКОВНАТА САЛА 125A AC/DC LAH125P LAH 125-P

DEN 840.00
 

Това е достапна
Износ


No. 1 : За Плаќање на Информации Што го прифати Зачувам услуга. Број 2 : За Царина и Ракувањето со Плаќање : За сите нарачки на клиентите, ние не се наплаќаат никакви доделување на надомест. Кога пратката пристигне во вашата локална царина, Ако пратката ќе бидат на товар царински давачки, ние не сме одговорни за било царински давачки или увозни даноци, треба да помогне во царинење, ако е потребно. Број 3 : Abount Превозот Информации : Ние ќе брод од твоите предмети во рок од 1-3 дена по плаќање постигне. Стандард за испорака користење на меѓународни Воздухопловната, Објекти брод од Кина и тоа трае 7-14 дена (2-3 недели), да се примаат за повеќето области. Ако не примите објект во рок од 30 работни дена (5 недели), ве молиме контактирајте со нас да го испита случајот.(Бразил. Аргентина. 5~8 недели) , Ако е итна , ве молиме изберете DHL,Fedex .. No. 4 : во Врска со Повратните информации : Имаме за цел да се постигне 5 ѕвезди оценка за секоја трансакција. ве молиме не избрзани да ја напушти која и негативни повратните информации!!! Ако имате било какви прашања, ве молиме оставете e-mail порака пред негативни повратни информации, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Повеќе информации

Моќ Дисипација:
PDF
Тип:
Регулатор На Напон
Напон:
PDF
Температурата На Работа:
PDF
Број На Модел На:
LAH125-СТР LAH125 125-P 125 LAH125P LAH125 LAH LAH-125-P 125-СТР 125P 125-
Состојба:
Нови
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер

Најдобрите понуди во категоријата