Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Бесплатен Превозот 10 КОМПЈУТЕРИ/МНОГУ MC33078DT MC33078 33078 SOP8 НОВИ ВО АКЦИИ на ИК

Бесплатен Превозот 10 КОМПЈУТЕРИ/МНОГУ MC33078DT MC33078 33078 SOP8 НОВИ ВО АКЦИИ на ИК

DEN 288.00
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Напон:
Стандард
is_customized:
Yes
Температурата На Работа:
Стандард
Број На Модел На:
MC33078DT
Моќ Дисипација:
Стандард
Тип:
Логиката Идентичен
Состојба:
Нови
Примена:
Стандард

Најдобрите понуди во категоријата