Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
6MBP50TEA120 IGBT МОДУЛ Econo IPM серија 1200V 50A

6MBP50TEA120 IGBT МОДУЛ Econo IPM серија 1200V 50A

DEN 3600.00
 

Това е достапна
Износ


No. 1 : За Плаќање на Информации Што го прифати Зачувам услуга. Број 2 : За Царина и Ракувањето со Плаќање : За сите нарачки на клиентите, ние не се наплаќаат никакви доделување на надомест. Кога пратката пристигне во вашата локална царина, Ако пратката ќе бидат на товар царински давачки, ние не сме одговорни за било царински давачки или увозни даноци, треба да помогне во царинење, ако е потребно. Број 3 : Abount Превозот Информации : Ние ќе брод од твоите предмети во рок од 1-3 дена по плаќање постигне. Стандард за испорака користење на меѓународни Воздухопловната, Објекти брод од Кина и тоа трае 7-14 дена (2-3 недели), да се примаат за повеќето области. Ако не примите објект во рок од 30 работни дена (5 недели), ве молиме контактирајте со нас да го испита случајот.(Бразил. Аргентина. 5~8 недели) , Ако е итна , ве молиме изберете DHL,Fedex .. No. 4 : во Врска со Повратните информации : Имаме за цел да се постигне 5 ѕвезди оценка за секоја трансакција. ве молиме не избрзани да ја напушти која и негативни повратните информации!!! Ако имате било какви прашања, ве молиме оставете e-mail порака пред негативни повратни информации, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Повеќе информации

Температурата На Работа:
PDF
Тип:
Регулатор На Напон
Број На Модел На:
6MBP50TEA12 6MBP50TEA1 6MBP50TEA 6MBP50TE 6MBP50T 6MBP50 MBP50TEA120 M
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Напон:
PDF
Состојба:
Нови
Моќ Дисипација:
PDF

Најдобрите понуди во категоријата