Оригиналниот 1 buc/многу STM32F100C8T6B 32f100c8t6b микроконтролерски чип QFP-48 IC ...

Оригиналниот 1 buc/многу STM32F100C8T6B 32f100c8t6b микроконтролерски чип QFP-48 IC ...

DEN 96.00
DEN 120.00
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Бренд Име:
YOUBINA
Пакет:
TQFP
Температурата На Работа:
.
Напон:
.
Моќ Дисипација:
.
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
32F100C8T6B
Примена:
.
Тип:
.

Најдобрите понуди во категоријата