APT6010JLL SOT227 IGBT МОДУЛ Моќ MOS 7TM е нова генерација на низок губење висок напон N-Канал подобрување на режимот на власт MOSFET

APT6010JLL SOT227 IGBT МОДУЛ Моќ MOS 7TM е нова генерација на низок губење висок напон N-Канал подобрување на режимот на власт MOSFET

DEN 576.00
 

Това е достапна
Износ


No. 1 : За Плаќање на Информации Што го прифати Зачувам услуга. Број 2 : За Царина и Ракувањето со Плаќање : За сите нарачки на клиентите, ние не се наплаќаат никакви доделување на надомест. Кога пратката пристигне во вашата локална царина, Ако пратката ќе бидат на товар царински давачки, ние не сме одговорни за било царински давачки или увозни даноци, треба да помогне во царинење, ако е потребно. Број 3 : Abount Превозот Информации : Ние ќе брод од твоите предмети во рок од 1-3 дена по плаќање постигне. Стандард за испорака користење на меѓународни Воздухопловната, Објекти брод од Кина и тоа трае 7-14 дена (2-3 недели), да се примаат за повеќето области. Ако не примите објект во рок од 30 работни дена (5 недели), ве молиме контактирајте со нас да го испита случајот.(Бразил. Аргентина. 5~8 недели) , Ако е итна , ве молиме изберете DHL,Fedex .. No. 4 : во Врска со Повратните информации : Имаме за цел да се постигне 5 ѕвезди оценка за секоја трансакција. ве молиме не избрзани да ја напушти која и негативни повратните информации!!! Ако имате било какви прашања, ве молиме оставете e-mail порака пред негативни повратни информации, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Повеќе информации

Температурата На Работа:
PDF
Тип:
Регулатор На Напон
Број На Модел На:
APT6010-JLL APT6010JL APT6010J APT6010 6010 6010JLL 6010JL 6010J 6010
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Напон:
PDF
Состојба:
Нови
Моќ Дисипација:
PDF

Најдобрите понуди во категоријата