Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
BSM100GD120DLC IGBT 2 НИСКА МОЌНОСТ ECONO3-1 МОДУЛ 100GD120

BSM100GD120DLC IGBT 2 НИСКА МОЌНОСТ ECONO3-1 МОДУЛ 100GD120

DEN 3840.00
 

Това е достапна
Износ


No. 1 : За Плаќање на Информации Што го прифати Зачувам услуга. Број 2 : За Царина и Ракувањето со Плаќање : За сите нарачки на клиентите, ние не се наплаќаат никакви доделување на надомест. Кога пратката пристигне во вашата локална царина, Ако пратката ќе бидат на товар царински давачки, ние не сме одговорни за било царински давачки или увозни даноци, треба да помогне во царинење, ако е потребно. Број 3 : Abount Превозот Информации : Ние ќе брод од твоите предмети во рок од 1-3 дена по плаќање постигне. Стандард за испорака користење на меѓународни Воздухопловната, Објекти брод од Кина и тоа трае 7-14 дена (2-3 недели), да се примаат за повеќето области. Ако не примите објект во рок од 30 работни дена (5 недели), ве молиме контактирајте со нас да го испита случајот.(Бразил. Аргентина. 5~8 недели) , Ако е итна , ве молиме изберете DHL,Fedex .. No. 4 : во Врска со Повратните информации : Имаме за цел да се постигне 5 ѕвезди оценка за секоја трансакција. ве молиме не избрзани да ја напушти која и негативни повратните информации!!! Ако имате било какви прашања, ве молиме оставете e-mail порака пред негативни повратни информации, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Повеќе информации

Моќ Дисипација:
PDF
Тип:
Регулатор На Напон
Напон:
PDF
Температурата На Работа:
PDF
Број На Модел На:
BSM100GD120-DLC BSM100GD120DL BSM100GD120D BSM100GD120 100GD120DLC 100
Состојба:
Нови
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер

Најдобрите понуди во категоријата