Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
5pcs TDA2005 TDA2005R ZIP11 интегрирано коло

5pcs TDA2005 TDA2005R ZIP11 интегрирано коло

DEN 173.00
DEN 192.00
 

Това е достапна
Износ


Ви благодариме

Повеќе информации

Примена:
алармот
Број На Модел На:
TDA2005R
Тип:
Регулатор На Напон
Температурата На Работа:
Стандард
Пакет:
натопи
Напон:
Стандард
Состојба:
Нови
Бренд Име:
YANXINLIANG
is_customized:
Yes
Моќ Дисипација:
Стандард

Најдобрите понуди во категоријата