GEB242 БАТЕРИЈАТА ЗА TS30 ВКУПНО СТАНИЦА ЗА ГЕОДЕТСКИ

GEB242 БАТЕРИЈАТА ЗА TS30 ВКУПНО СТАНИЦА ЗА ГЕОДЕТСКИ

DEN 5664.00
 

Това е достапна
Износ


GEB242 Батеријата За Leica TS30 Вкупно Станица За Геодетски
GEB242 Li-Lon Battey 14.8 V/5.8 Ах заменува GEB241
Оваа батерија соодветен и погоден за : Leica TS30 и Leica TM30 Вкупно Станици

Повеќе информации

DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
GEB242

Најдобрите понуди во категоријата