Trimble М3 Батеријата За П.Н.Е.-65 П-75 TRIMBLE DTM-330 DTM-350

Trimble М3 Батеријата За П.Н.Е.-65 П-75 TRIMBLE DTM-330 DTM-350

DEN 3167.52
 

Това е достапна
Износ


Trimble М3 Батеријата за Nikon П.Н.Е.-65. П-75 TRIMBLE DTM-330 DTM-350
Trimble М3 батеријата
Тип На Производ : Замена На Батеријата
Капацитет : 3800m Ah
Напон : 7.2 V
Батерија Тип : Ni MH
Состојба : Нова, 1 година гаранција
Компатибилен со Nikon П.Н.Е.-65. П-75 и TRIMBLE DTM-330 DTM-350

Повеќе информации

DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
П.Н.Е.-65

Најдобрите понуди во категоријата