Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Еден компјутери 50*35*80mm мали алуминиумска кутија за електронски проектот за домување DIY контрола кутија моќ инструмент PCB надворешна алуминиумска кутија

Еден компјутери 50*35*80mm мали алуминиумска кутија за електронски проектот за домување DIY контрола кутија моќ инструмент PCB надворешна алуминиумска кутија

DEN 259.00
DEN 360.00
 

Това е достапна
Износ


Опис на производот :
1, Itmes : Алуминиумска кутија
2, боја : Сребрена
3, големина : 50x35x80mm
4, Материјал : алуминиум
5, Тежина : 90 g
производ карактеристики : 1 , производ со независни пакување кутија и картонска . 2 , со појавување на предни и задни панели и завртки . 3 , додатоци е преполна со мал пакет . Услуги и обработка : 1.Развивање на калапи и нејзината обработка 2.Модификација на производот и неговата обработка 3.Материјал и боја на производи може да биде изменета како што се бара. 4.Дополнителни трошоци се додаваат за измена и обработка во зависност од мувла. 5.Професионални машини за дупчење на куќиште. BHA8028 :

Повеќе информации

Бренд Име:
барел
DIY Материјали:
Електрични
Точка име :
сливните кутија
Материјал:
Алуминиум
боја:
сребрена
Способност:
ОЕМ Сопствена фабрика Нарачана
сертификација:
ISO9001 RoHS
Функција:
Водоотпорен dustproof анти-корозија
Температурата На Работа:
40C да 120C
Место на Потекло:
Guangdong Кина(копно)
Примена:
Електронски & Инструмент Куќишта
Стилот на плоча:
ѕид-монтирани стил плоча

Најдобрите понуди во категоријата