Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
1 buc Железо 200*90*200mm куќиште проектот кутија за електронски Железо, електрични кутија железо инструмент кутија DIY отворено проектот кутија

1 buc Железо 200*90*200mm куќиште проектот кутија за електронски Железо, електрични кутија железо инструмент кутија DIY отворено проектот кутија

DEN 1498.00
DEN 1920.00
 

Това е достапна
Износ


опис на производот :
1, Itmes : Железо Делница кутија
2, боја : бела
3, големина : 200x90x200mm
4, Материјал : Железо телото + пластика предни и задни панели
5, Тежина : 1350 г
производ карактеристики : 1 , производ со независни пакување кутија и картонска . 2 , железната кутија изглед усвојува спреј бои на прав обработка. 3 , со појавување на завртка. 4 , додаток со мал пакет торба . 5 , материјал на предниот и задниот панел се од пластика . 6 , според вашата потреба обработка отвори одделно . главната употреба : Железо кутии имаат differnet имиња бидејќи на регионалните разлики и различни употреба. Железо кутии кои се користат во индустријата, главно, вклучуваат делница кутија, метар кутија, контрола на кутија, и така натаму. Железната кутија главно е погодна за внатрешна и надворешна електрична инсталација, комуникации, оган контрола на објекти, челик топење и нафтени хемиска индустрија, електроника, електрична енергија, железница, градежништво, рударство, каменолом, до аеродромот, хотели, бродови, големи фабрики, крајбрежните фабрики, испуштање на терминалната опрема, загадување третман објекти. Еколошките опасности објекти, итн. Услуги и обработка : 1.Развивање на калапи и нејзината обработка 2.Модификација на производот и неговата обработка 3.Материјал и боја на производи може да биде изменета како што се бара. 4.Дополнителни трошоци се додаваат за измена и обработка во зависност од мувла. 5.Професионални машини за дупчење на куќиште.

Повеќе информации

DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
40001-W200
Бренд Име:
барел
Точка име :
сливните кутија
Материјал:
Железо телото+пластични панели
боја:
Бела
Способност:
ОЕМ Сопствена фабрика Нарачана
сертификација:
ISO9001 RoHS
Надворешни Димензии:
200*90*200mm
Температурата На Работа:
40C да 120C
Место на Потекло:
Guangdong Кина(копно)
Примена:
Електронски & Инструмент Куќишта

Најдобрите понуди во категоријата