Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
8 компјутери/многу 74*29*100mm алуминиумска кутија за електронски проектот електрична енергија случај DIY делница контрола switch штекер метар случај

8 компјутери/многу 74*29*100mm алуминиумска кутија за електронски проектот електрична енергија случај DIY делница контрола switch штекер метар случај

DEN 1590.00
DEN 2208.00
 

Това е достапна
Износ


Опис на производот :
1, Itmes : Алуминиумска кутија
2, боја : Offwhite
3, големина : 74*29*100mm
4, Материјал : 6063 Алуминиум
5, Тежина : 125g
производ карактеристики : 1 , производ со независни пакување кутија . 2 , со предни и задни панели. 3 , со појавување на scrws. Услуги и обработка : 1.Развивање на калапи и нејзината обработка 2.Модификација на производот и неговата обработка 3.Материјал и боја на производи може да биде изменета како што се бара. 4.Дополнителни трошоци се додаваат за измена и обработка во зависност од мувла. 5.Професионални машини за дупчење на куќиште. BHA9031 :

Повеќе информации

Бренд Име:
барел
DIY Материјали:
Електрични
Точка име :
сливните кутија
Материјал:
6063 алуминиум
боја:
Offwhite
сертификација:
ISO9001 RoHS
Функција:
Водоотпорен dustproof анти-корозија
Температурата На Работа:
-40C да 120C
Место на Потекло:
Guangdong Кина(копно)
Примена:
Електронски & Инструмент Куќишта
страна плоча:
Станот
додаток:
Појавување На Завртки

Најдобрите понуди во категоријата