1 buc 87*60*53mm инструмент кутија din железнички куќиште пластика, електрични din железнички кутија ABS пластика огноотпорни материјали DIY куќиште

1 buc 87*60*53mm инструмент кутија din железнички куќиште пластика, електрични din железнички кутија ABS пластика огноотпорни материјали DIY куќиште

DEN 300.00
DEN 384.00
 

Това е достапна
Износ

Тип : Din железнички куќишта
Опис на производот :
Име : Din железнички куќишта
Боја : Бела
Големина : 87x60x53 mm
Материјал : ABS пластика
Тежина : 80 g
Производ карактеристики : 1.Со независни пакување кутија и картонска . 2.Повеќето производи се опремени со транспарентен капак palte и од страна на pltens. 3. Сите на ѕид-монтирани индустриска контрола кутија е опремен со ноктите користење во ѕид,завртка за нокти,и украсни шалче (капак капакот на завртката позиција) 4.Accessoires се полни со екстра мали пакување торба. 5.Користење на Нови пластични оган превенција материјали . 6.Сопствени направени како на вашите барања обработка отвори. Главната употреба : Портабилен инструмент кутии имаат differnt имиња бидејќи на регионалните разлики и uasge разлика. За индустријата,контрола кутија, инструмент случај, електронски производи школка главно се користи.Преносни инструмент кутија е главно се користи во следниве затворен и отворен области : e lectrical, комуникации, оган контрола на објекти, челик топење, електроника, електрична енергија, железница, градилишта, рудници, аеродроми, хотели, големи фабрики, еколошки опасности објекти, итн. Услуги и обработка : 1.Развивање на калапи и нејзината обработка 2.Модификација на производот и неговата обработка 3.Материјал и боја на производи може да биде изменета како што се бара. 4.Дополнителни трошоци се додаваат за измена и обработка во зависност од мувла. 5.Професионални машини за дупчење на куќиште.

Повеќе информации

Бренд Име:
барел
DIY Материјали:
Електрични
Име:
Beheer
Точка име :
din железнички куќиште
Материјал:
Abs средина пластика
боја:
Бела
Способност:
ОЕМ Сопствена фабрика Нарачана
сертификација:
ISO9001 RoHS
Функција:
Водоотпорен dustproof анти-корозија
Температурата На Работа:
40C да 120C
Место на Потекло:
Guangdong Кина(копно)
Примена:
Електронски & Инструмент Куќишта

Најдобрите понуди во категоријата