Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
трговија на големо 4sets инјектор за Гориво поправка колекции за Peugeot 206 307 406 407 607 806 807 Експерт 2.0/16V 1984E2 (АЈ-RK901)

трговија на големо 4sets инјектор за Гориво поправка колекции за Peugeot 206 307 406 407 607 806 807 Експерт 2.0/16V 1984E2 (АЈ-RK901)

DEN 143.52
 

Това е достапна
Износ


Гориво инјектор поправка колекции за peugeot 405 !!! Детален Опис На Производот
трговија на големо 4sets инјектор за Гориво поправка колекции за Peugeot 206 307 406 407 607 806 807 Експерт 2.0/16 V 1984 E2 (АЈ-RK801)
1.Инјектор за гориво поправка дел
2.Автомобил направи : peugeot 206 307 406 407 607 806 807
3.вклучувајќи : 4 парчиња филтер
4pcs до orings
4pcs надолу orings
вкупно 12 компјутери.
4.Гаранција : 1year
(orings се viton материјал : resistent висока темп.повеќе од 220degree целзиусови степени,висока носат resistent,resistent гориво и масло)
Производот е природата :
пакување :
Ние ќе ги користат најдобрите пакување за заштеда на товар цел или безбедносни цели .
.12pieces /set .
минатата стави во тетрапак
Превозот Услови
Превозот methed зависи од вашиот избор
Превозот methord
Превозот време
USP,DHL,FEDEX,ТНТ
2-8 дена по испорака
EMS/РУСКИ ВОЗДУХ
4-20 дена по испорака (освен русија,бразил и некои земја )
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail/YW
15-60 дена
Гаранција
1. Секој производи доаѓаат со Гаранција .
2. Секој производи ќе биде на тест пред senting.За да се задржи сигурни дека сите производи работат добро.
Испорака :
многу важно : Ние само ќе брод пратката до вашата адреса на вашата нарачка.Pls секогаш бидете сигурни дека вашата адреса и контакт бр.се точни.
Здраво ,драги
ви благодариме за вашата нарачка
1,прво треба да се испрати на парцели да се Изразат е складиште ,а потоа Експрес' склад организира пратката да се испратена до твојата адреса. Така ќе треба да се почека во 2-9 работни дена откако ќе го постави цел ,а потоа ние ќе им даде на вашиот следење БР.
2, ние не сме одговорни за трошоци во дестинација.
3,Pls проверете со вашиот царинските за посебни давачки пред цел, ако тоа е потребно .
**** Ве молиме ги споделите со нас, ако сеуште не може да добиете предмети во рамките на 27 дена откако ќе се плати, тогаш можеме да го испита
Плаќање :
1.ЗАЧУВАМ
2.Банкарски Трансфер
3.Запад унија
4.Оценувањето на плаќање.
За твое :
1.Ви благодарам многу за вашиот пристап и поддршка.
2. За боја и параметарот :
Некои бои не е исто како слика ,ве молиме видете параметар.И имаат многу бои предмети,ве молам дозволете ми да знам што треба,ако не избра вашиот requried параметар или забелешка која треба време 24hours.ние ќе брод параметар по случаен избор
3.ако сакате да се направи голема цел ,ве молиме контактирајте со нас во секое време,ние ќе ви одговори што е можно поскоро
Повратни информации :
1. Сите наши производи ќе бидат исти како и фотографии ,па се надевам дека ние само може да се добие postive повратни информации .
2. Било како да се споредуваат со оригиналот ,pls се задржи сигурни нашиов се конкурентна цена со висок квалитет што не се надевам дека имаат било лош повратни информации
3.Ние, исто така, како и вашите предлози за подобрување подобро

Повеќе информации

За Возило Брендови/Модел:
peugeot
Бренд Име:
ayounes
206-Година:
2003 година
is_customized:
YES
Peugeot Модел:
206
Материјал Тип:
VITON И НАЈЛОН
Објектот Должина:
V
Име На Модел:
RK901
Место на Потекло:
wenzhou ,кина
Тип На Објект:
вбризгување на гориво
Автомобил Маркер:
Peugeot206 307 406 407 607 806 807 Експерт 2.0/16V 1984E2

Најдобрите понуди во категоријата