Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Intel Atom N2800 процесор 12.1 инчен Допир LCD дисплеј fanless индустриски компјутер панел

Intel Atom N2800 процесор 12.1 инчен Допир LCD дисплеј fanless индустриски компјутер панел

DEN 21264.00
 

Това е достапна
Износ


Intel Atom N2800 ПРОЦЕСОРОТ екран на Допир LCD дисплеј fanless индустриски панел компјутер со Windows оперативен систем
индустриски панел pc Предност :
1. Fanless систем за ладење.
2. dual-core Intel Atom N2800 процесор 1.86 GHz .
3. Вграден-во 802.11 a/b/g/n/ac Безжична LAN+ Сини Заб
4. 9 V~30 V широк спектар на DC моќност
5.2 GB DDR3 L Одборот RAM меморија
6.Resistive Touch Поддржува Допир Функција
индустриски панел pc Спецификации
Модел
ППЦ-121 P 344x263x55.7mm
LED големина
AUO 12.1 инчен
Приказна површина
245.76 x 184.32 mm
резолуција
800*600
контрастот
400 : 1 Typ
Scrscreen бои
262 K/16.2 М 6-bit / 6-бит + FRC
Осветленост на дисплејот
350cd/м2
Екран на допир панел
Екран на допир панел на отпор
ПРОЦЕСОРОТ
Intel ATOM N2800 1.86 Ghz
Меморија
2 GB DDR3 L Одборот RAM меморија (4 Gb Max)
Складирање
SSD 32 Gb (изборен 64 GB/ 128 GB/ 256 GB)
Аудио
1 x AMP 2 W (внатрешен звучник) Факултативниот
Систем
Windows 7 (Пре-инсталирате) Windows XP/ win10 / linux
LAN
2 x RJ45 Intel RTL8111 E 1000 Mbps
Безжичен (Изборен)
IEEE 802.11 a/b/g/n/ac
IO
1 x RS-485 COM Порта
3 x RS-232 COM порта
4 x USB 2.0
2 x Gigabit Ethernet порти (RJ-45)
1 x прекинувач
1 x 9 V-30 V lockable DC џек
Микрофон Влез/излез
1 (изборен)
IP Ниво(front panel)
IP 65 пред
Монтажа
Ѕидот, Панел, Стојат, Рек Монтажа (VESA 75 mm x 75 mm)
Оперативен Влажност
5 ~ 90% (не-Кондензирање)
Оперативен Temp
-20 ~ 60 целзиусови степени степен
Складирање Temp
-20 ~60 целзиусови степени степен
Боја
Сребро.
Напојување
110 V-240 V AC
12 V/5 A DC
Тежина
3.95 KG/set
Нарачка Информации :
Дел No :
ППЦ-121 P
Опис :
12.1" 350 cd/m2 800x600 HD fanless панел КОМПЈУТЕР со Intel Atom N 2800
dual-core 1.86 GHz, Resistive touch screen, on-board 2 GB DDR3 L RAM меморија
Пакување Листа :
1 x CD Возачот
1 x 60 W Адаптер ;Текст : 100 VAC~240 VAC, 47-63 Hz , 1 A; Излез : 12 VDC
4 x на Монтирање на Комплет
ПОВЕЌЕ СЛИКИ :
панел pc
1.На Fanless индустриски панел компјутер е направен од брусен алуминиум во убава форма, а не кабелот е добар во shockproof, и висока ефикасност при ниска потрошувачка на енергија, може да се користи во тешко средини. Таа поддржува безжична 3 G/WIFI за избор .
2. Со shockproof, влага-доказ, водоотпорен и dustproof (исполнат NEMA IP65 стандард), висока температура отпорни, мулти-solt и лесно да се прошири карактеристики, па тоа е широко се користат во индустриски контрола,контрола на возило, животната средина контрола ,Miliary контрола, Мониторинг систем,Мрежа за безбедност, Digital signage, Датум storge и други автоматизација апликации.
3.Со 12.1 инчен resistive екран на допир, светлина и контраст може да се прилагоди, и исто така имаат standby режимот на штедење на енергија.Тоа со интегриран индустриски одделение ниско-енергетски вградени плоча, поддршка на Windows 7 (Пре-инсталирате), Windows XP/ win7 систем ,СП,HDD,SDD, повеќе I/O интерфејси.
Answer : ___________________________ NOTE : во Рок од 18 месеци, ако треба да брод ни го врати производот 30 дена по денот ќе примите тоа, ние ќе ви обезбедиме со бесплатен труд и слободни делови, но ќе мора да ги покрива трошоците за превозот. И ако вашиот производ станува погрешни по 18 месеци од купувањето, може да ги испратите назад и ние ќе го поправи тоа, бесплатно. Сепак, такси превозот и дополнителни делови може да биде наплатен за вас.
Гаранција И Повратни Информации :
l 12 месеци гаранција,не грижете се.
l Ако производот е неисправен ,ве молиме да забележите нас во рок од 3 дена.По примени.ве молиме не го отвори спорот без комуникација.
l Ако не сте задоволни нашите производи,ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или барање за враќање на средствата, ве молиме контактирајте со нас пред да се врати.BTW, кога производот се врати на нас, ве Молиме наплаќаат такси превозот со себе.

Повеќе информации

Пакет:
Yes
Тип:
Вградливи
Бренд Име:
Ling Џијанг
Број На Модел На:
ППЦ-121P
ПРОЦЕСОРОТ:
Intel Atom N2800 1.86 Ghz
меморија:
2Gb Ram меморија ( изборен 4GB/8GB )
Резолуција:
800*600
Осветленоста:
350 Nits
IO:
4xCOM,3xUSB,2xLAN,микрофон
Складирање:
SSD 32Gb (изборен 64GB/ 128GB/ 256GB)
Екран На Допир:
5 Жици Екран На Допир
Оперативен Систем:
windows7 / win10 / xp / Linux
Температурата На Работа:
-20 до +60 Кп
Тип:
индустриски компјутер панел

Најдобрите понуди во категоријата