Топла продажба на евтини 12.1 инчен екран на допир за индустриски панел компјутер со поддршка на windows / LINUX систем

Топла продажба на евтини 12.1 инчен екран на допир за индустриски панел компјутер со поддршка на windows / LINUX систем

DEN 21264.00
 

Това е достапна
Износ


Топла продажба на евтини 12.1 инчен екран на допир за индустриски панел компјутер со SSD16 Gb+2 Gb Ram меморија поддршка на windows оперативен Систем
Fanless индустриски панел pc информации :
1.На Fanless индустриски панел компјутер е направен од брусен алуминиум во убава форма, а не кабелот е добар во shockproof, и висока ефикасност при ниска потрошувачка на енергија, може да се користи во тешко средини. Таа поддржува безжична 3 G/WIFI за избор .
2. Со shockproof, влага-доказ, водоотпорен и dustproof (исполнат NEMA IP65 стандард), висока температура отпорни, мулти-solt и лесно да се прошири карактеристики, па тоа е широко се користат во индустриски контрола,контрола на возило, животната средина контрола ,Miliary контрола, Мониторинг систем,Мрежа за безбедност, Digital signage, Датум storge и други автоматизација апликации.
3.Со 12.1 инчен resistive екран на допир, светлина и контраст може да се прилагоди, и исто така имаат standby режимот на штедење на енергија.Тоа со интегриран индустриски одделение ниско-енергетски вградени плоча, поддршка на Windows 7 (Пре-инсталирате), Windows XP/ win7 систем ,СП,HDD,SDD, повеќе I/O интерфејси.
Fanless индустриски панел pc детали :
Модел
ППЦ-121 P 344 X263 X55.7mm
големина на екранот
AUO 12.1 инчен
Приказна површина
245.76 x 184.32 mm
резолуција
800*600
контрастот
400 : 1 Typ
Scrscreen бои
262 K/16.2 М 6-bit / 6-бит + FRC
Осветленост на дисплејот
350cd/м2
Екран на допир панел
Екран на допир панел на отпор
Chipest
Intel Atom N2800+ NM10
ПРОЦЕСОРОТ
Intel ATOMN2800 1.86 G
Меморија
DDR3 2 Gb MAX 8 Gb
складирање
SSD 32 G ( до 64 GB,128 GB,256 GB )
Систем
Windows 7 (Пре-инсталирате) Windows XP/ win7 / linux
LAN
2x RJ45 Intel RTL8111 E 1000 Mbps
USB 2.0
4
COM
4 6x COM (изборен)
VGA
1
HDMI
1
LPT
1 (изборен)
Микрофон Влез/излез
1 (изборен)
Безжична 3 G/WIFI
1 (изборен)
Оперативен Влажност
5 ~ 90% (не-Кондензирање)
Оперативен Temp
-20 ~ 60 целзиусови степени степен
Складирање Temp
-20 ~60 целзиусови степени степен
Боја
Црна
Моќност
110 V-240 V AC
Адаптер
12 V/5 A DC
Тежина
3.95 KG/set
skype : lingjiang8819
Answer : ___________________________ NOTE : во Рок од 18 месеци, ако треба да брод ни го врати производот 30 дена по денот ќе примите тоа, ние ќе ви обезбедиме со бесплатен труд и слободни делови, но ќе мора да ги покрива трошоците за превозот. И ако вашиот производ станува погрешни по 18 месеци од купувањето, може да ги испратите назад и ние ќе го поправи тоа, бесплатно. Сепак, такси превозот и дополнителни делови може да биде наплатен за вас.
Гаранција И Повратни Информации :
l 12 месеци гаранција,не грижете се.
l Ако производот е неисправен ,ве молиме да забележите нас во рок од 3 дена.По примени.ве молиме не го отвори спорот без комуникација.
l Ако не сте задоволни нашите производи,ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или барање за враќање на средствата, ве молиме контактирајте со нас пред да се врати.BTW, кога производот се врати на нас, ве Молиме наплаќаат такси превозот со себе.
l Сите производи се тестирани 100% оригинални нови и тестирани и пред пратката.
l Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме да оставите позитивен фидбек или 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи и нашите услуги.
l Ако имате било какви прашања со нашите производи и услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да се обезбеди нашата најдобра услуга.
l Ако производот е неисправен ,можете да го бродот назад кон нас,ние ќе брод замена за вас, кога се врати еден пристигнување до нас.

Повеќе информации

Пакет:
Yes
Бренд Име:
Ling Џијанг
Број На Модел На:
ППЦ-121P
Тип:
Индустриски Следење
ПРОЦЕСОРОТ:
Intel Atom N2800 1.86 Ghz
Приказна Површина :
246*184
Резолуција:
800*600
Осветленоста:
350 Nits
IO:
4xCOM,3xUSB,2xLAN,микрофон
Складирање:
SSD 32Gb (изборен 64GB/ 128GB/ 256GB)
Екран На Допир:
5 Жици Екран На Допир
Оперативен Систем:
windows7 / win10 / xp / LlNUX
Работна температура:
-20 +60 Кп
меморија:
2Gb Ram меморија ( изборен 4GB/8GB )

Најдобрите понуди во категоријата