76cm LED Осветлување Светилка лента 12/13eds За Samsung 40 ТВ UN40H5003 D3GE-400SMA-R2 D3GE-400SMA-R2 2013SVS40 LM41-00001V 00001W

76cm LED Осветлување Светилка лента 12/13eds За Samsung 40 ТВ UN40H5003 D3GE-400SMA-R2 D3GE-400SMA-R2 2013SVS40 LM41-00001V 00001W

DEN 1680.00
 

Това е достапна
Износ


LED Светлото Предност Висока осветленост до 700 nits Долго оперативни живот, обично во траење над 100,000 часа Повеќе заштеда на енергија Широк опсег на примена на Повеќе еколошки Лесно да се Инсталира
Карактеристики : 100% нов, Бидете во Кина,Алуминиум е подобро дисипација на топлина!!! Ленти должина се фиксни, не може да се намали. Големина : 760mm Пакет вклучуваат : 3pcs Користат За : D3 GE-400 SMA-R2 D3 GE-400 SMB-R2
Забелешка : Бидејќи производителот и на серија не е ист,ќе Има некои различни,Но истиот облик и функција.Облик како на сликата,ве молиме сигурни дека можете да го користите,конектори,на должина, ширина,LED диодите сите важни,ви благодариме.Кога ќе ги нарачате тоа,тоа значи дека можете да го користите за тоа,ви благодариме.

Повеќе информации

Бренд Име:
RZCONNE
Број На Модел На:
CCFL 1.0
Тип:
Индустриски Компјутер Додатоци
Пакет:
No
Должина:
760mm
Панел Големина:
40
Влезен Напон:
0-94V
Производи Статус:
Акции
Тип:
led осветлување

Најдобрите понуди во категоријата