Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
10pcs 12mm Тема Неонски Индикатор Пилот Сигнал Светлина Светилка AC напон 220V Црвено NXD-212

10pcs 12mm Тема Неонски Индикатор Пилот Сигнал Светлина Светилка AC напон 220V Црвено NXD-212

DEN 236.64
 

Това е достапна
Износ


Точка Име Индикатор Светилка Модел NXD-212 Напон AC напон 220 V Копчето Боја Зелена, Црвена Pin Теренот 6mm/0.24" Нишка Монтажа Кол. 12mm/0.47" Вкупна Должина 2.9 cm/1.1" Материјал Пластика, Метал
Количина : 10pcs

Повеќе информации

Тип На Објект:
Индикатор Светла
Напон:
220V
Број На Модел На:
NXD-212
Бренд Име:
ВРАТОВРСКА YI

Најдобрите понуди во категоријата