Нова Пукнатина Пилула Kendama Професионален Спортски Играчка Вешт Жонглирање Топка Игра Играчка Подарок за Деца, Возрасни Божиќ Играчка Подарок

Нова Пукнатина Пилула Kendama Професионален Спортски Играчка Вешт Жонглирање Топка Игра Играчка Подарок за Деца, Возрасни Божиќ Играчка Подарок

DEN 292.32
 

Това е достапна
Износ


Големина на :
Должина : 11cm
Топката : 5cm
Боја : Испрати по Случаен избор!
материјал : дрвени

Повеќе информации

Тип:
Жонглирање Топка
Материјал:
Дрво
Возраст Опсег:
12-15 Години,> 3 години
Карактеристики:
Спорт
Број На Модел На:
HY-TOY159
Дијаметар:
5cm
Пол:
Унисекс
Предупредување:
no

Најдобрите понуди во категоријата