1Pc LED Светло Капчиња Куки Поставите светне Игли за Плетење Ткаат Шиење Алатка Занает

1Pc LED Светло Капчиња Куки Поставите светне Игли за Плетење Ткаат Шиење Алатка Занает

DEN 83.00
DEN 87.36
 

Това е достапна
Износ


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Тема : Пластична рачка, елегантен цвет дизајн на Оваа кука поставите вработува трајни алуминиум дека е полиран за екстра мазност Идеален за сите капчиња проекти LED Светло До Капчиња кука Игли за Плетење Куки ткаат Шиење Алатка Боја : Видете слики Материјал : Алуминиум кука Големина : Оваа група ги вклучува следните големини 9 : 2,5 mm/3.0 mm/3.5 mm/4.0 mm/4.5 мм/5.0 mm/5.5 мм/6.0 mm/6.5 mm Батерија тип:LR41 Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 0-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува(без мало пакет) : 1 x Pc Капчиња за Полнење

Повеќе информации

Тип:
Капчиња Кука
Бренд Име:
OOTDTY
Број На Модел На:
517E5AC100093
Материјал:
Алуминиум
Употреба:
рака за шиење

Најдобрите понуди во категоријата