Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Рок Шема Ѕид Налепница Wandaufkleber Постер Дома Декорација Отстранлив Ѕид Decals за Дневна Соба 60X90cm CP0436

Рок Шема Ѕид Налепница Wandaufkleber Постер Дома Декорација Отстранлив Ѕид Decals за Дневна Соба 60X90cm CP0436

DEN 305.00
DEN 321.12
 

Това е достапна
Износ


Answer : ___________________________ Note :
2.Ако вашата цел .Ние ќе го испрати од Кина Пост Обичен Мал Пакет( Без следење на број )
3.Ако не се согласувате ,ве молиме размислете повторно пред цел. Ви благодариме за разбирањето!
4.Ако имате било какви проблеми,ве Молиме контактирајте со нас.
Производ Детали
Материјал : ПВЦ
Големина : 60x90cm
Боја : Црна
Пакување Детали
Превозот
Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com како што се Visa,кредитни картички, реално банкарски трансфери,
offline плаќања(банкарски трансфери и Western Union).Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.
За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
Повратни Информации & По Продажба На Услуги
Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, ние имаме повеќе од десет години вредни искуства во оваа област, како резултат на тоа ние може да го реши секој проблем за вас. Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор. Ни веруваат, било инциденти ќе бидат решени.

Повеќе информации

Класификација:
Мебел Налепници
Стил:
Модерна
Спецификација:
Single-piece Package
Шема:
3D Налепница
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Портрет
Број На Модел На:
CP0436
Материјал:
ПВЦ
Функција:
прекрасна/класичен/fasion/креативните
Соодветна употреба:
дома dacal/детска соба оркестарот/свадба декорација
Технологија:
3-та генерација печатени пвц ѕид налепница
Соодветно место:
Спалната соба/Дневна соба/Дете соба/Училницата
квалитет:
Врвот
is_customized:
yes
Големина:
60x90cm

Најдобрите понуди во категоријата