Бесплатен Превозот Секогаш Ми Бакнеж добра ноќ DIY Отстранлив Винил Уметност Цитат Ѕид Decal Mural Налепница За Дома Спална соба Декорација Y-302

Бесплатен Превозот Секогаш Ми Бакнеж добра ноќ DIY Отстранлив Винил Уметност Цитат Ѕид Decal Mural Налепница За Дома Спална соба Декорација Y-302

DEN 80.00
DEN 106.56
 

Това е достапна
Износ


3427383902215651 Повеќе Цитати Дизајн можете да НИ се допаѓа $ 4.15 /парче US $ 5.84 /парче US $ 9.43 /парче US $ 5.99 /парче US $ 15.30 /парче US $ 2.65 /парче US $ 5.85 /парче US $ 1.79 /парче US $ 3.79 /парче US $ 4.24 /парче US $ 3.46 /парче US $ 3.50 /парче Производ Inforamtion : Број : Y-302 Големина : 26x58cm
Материјал : Не-токсични ,еколошки ПВЦ
Пакување : 1 парче decal+ 1pieces трансфер на хартија
Карактеристики :
1. Договор за декорација одговараат за било чиста мазна ѕидни плочки, windows, метал,плакар, пластични
2. Лесен за употреба и отстранување
3. Модерен дизајн и висок квалитет
4. Издржливи, перат и изрибан (мека четка). Ве молиме изберете боја од подолу боја на табелата , можете да го направите тоа преку испраќање ни порака или остави белешки за нас durinf на касата

Повеќе информации

боја:
822 црна, 827 сива, 801 бела, ДРУГИ
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Спецификација:
Single-piece Package
Тема:
Шема
Класификација:
Мебел Налепници,За Ѕид,Прозорец Налепници
Број На Модел На:
Y-302
Материјал:
Пластични
Сценарија:
Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна

Најдобрите понуди во категоријата