Обичај jensen ackles натприродни Постер Ткаенина Свила Крпа Постер за Дома Декоративни И Прилагодено Печатење вашата слика ПРЕПРАТЕНА#-58

Обичај jensen ackles натприродни Постер Ткаенина Свила Крпа Постер за Дома Декоративни И Прилагодено Печатење вашата слика ПРЕПРАТЕНА-58

DEN 151.00
DEN 196.32
 

Това е достапна
Износ


Обичај jensen ackles натприродни Постер Ткаенина Свила Крпа Постер за Дома Декоративни И Прилагодено Печатење вашата слика ПРЕПРАТЕНА#-58
Детали за производот Големина : 20x30cm,27x40cm Боја : Како на сликата шоу е прилагодено : Да Технологија : Машина за печатење Спецификација : Еден-парче Пакет Облик : Правоаголник Локација : Дома Декор Рамка : Нема Карактеристики : 1.Добра текстура и мазна површина, тоа е најдобар материјал за постер 2.Висок квалитет на печатење, моделот е јасно и нема да исчезнат. Тоа е идеален за дома декор,детска спална соба оркестарот,дневна соба оркестарот,подарок. 3.Стабилна, може да се зачува подолго време 4.Ако збрчкана за време на транзитот ,може да се пеглаат на ниска топлина
Answer : ___________________________ NOTE : Сите на нашите предмети се со висок квалитет. Како бојата прикажани на секој уред може да бидат различни,боите на вистинските производи, може да се погледне малку различни,ова е апсолутно нормално ! Ако не можете да го прифати ова,ве молам не ставајте цел.
Пратката 1.Ние само брод ставка на вашиот Али селектирани адреса стандардно. Ако сакате да ја смените вашата адреса, ве молиме промени во Али примање адреса ПРЕД да плаќаат. 2. Трговијата е прекуграничната , па тоа ќе биде потребно долго време за испорака, типичен време на пристигнувања од е меѓу 20-59 дена. Ако не сакате да се чека толку долго време, ве молиме да обрнете Express надомест или не го купат. Ако ви треба побрзо превозот услуга, како DHL, или ЕМС, ве молиме контактирајте со нас. 3.Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е најевтиниот превоз, ќе биде не логистика информации по напуштањето на Кина, се надевам дека ќе можат да го разберат.Ако не сте примиле пакетот рок од 60 дена, ве молиме ги споделите со нас, дека ние ќе ја за вас или наплата. 4.Ние не се Одговорни за вашата Царина. Повратни информации Ако имате примено со цел, ве молиме Потврдува дека стоката непроменети .Ако не сте задоволни со производот, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди. И ако не сте задоволни со објектот или се изгуби на патот, и сакам да се остави лош повратни информации или отворен спор, ве молиме контактирајте со нас во времето. Негативни повратни информации не може да го реши проблемот, треба да му кажете ни проблеми, Па ние може да го поправам и да бидете среќни. Ви благодариме за вашата поддршка, и ние со нетрпение очекуваме да се обезбедување на вас со најдобрите купување искуство повторно на Ali Express!

Повеќе информации

Големина:
20X30cm, 27X40cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Материјал:
Платно
Стил:
Европа
Класификација:
За Ѕид
Тема:
Портрет
Сценарија:
Ѕид
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
ty
Бренд Име:
xxihlive
Материјал:
Сатенски

Најдобрите понуди во категоријата