убава црна Лотос цвет дома decals ѕид налепници дневна соба свадба декорација за девојки спална соба оркестарот wallposter

убава црна Лотос цвет дома decals ѕид налепници дневна соба свадба декорација за девојки спална соба оркестарот wallposter

DEN 432.00
DEN 479.52
 

Това е достапна
Износ


Добредојдовте на нашата продавница мојот пријател,и Ако ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме додадете нашата продавница.
убава црна Лотос цвет дома decals ѕид налепници дневна соба свадба декорација за девојки спална соба оркестарот wallposter
Е Прилагодено : Да
Matreial : Винил
Функција : Еко-Пријателски
Технологија : Сечење (користење на 6 години)
Мала Големина : 56x33cm
Големи Димензии : 95x56cm
Ве молиме оставете ја БОЈАТА кога ќе ги видиш и да ја потврдите вашата цел.Во спротивно, ќе добиете стандардно боја - Црна
Пакет се Вклучени : 1x ѕид налепница + 1x трансфер филм
1 инч =25.4 mm=2.54 см
Можете да изберете било една боја. Ако не нека се знае вашиот избор на боја(s), на стандардна боја ќе биде предаден.
Превозот 1.Предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост Воздух Пошта, која се 5-30 дена за САД. 15-30 дена да Канада, Европа,Австралија. Поради царинење, на пакети испратени до руската и Бразил ќе потрае околу 20-40 работни дена. 2. Ако сакате да бидат повеќе брза,ве молиме Контактирајте Ме за EMS(7-15 дена)или DHL(3-10 дена). 3. Исто така, пакетот може да го одложи во некои важни фестивал (на пример : во Пролетниот Фестивал и Chrismas, Кинески Национален Ден)или природни катастрофи(на пример : вулканска експлозија, густа магла и така натаму).Па ве Молиме да не контактирате ако не можете да добиете објект во 30 дена. Се врати и Наплата 1. Ако има било какви проблеми со нашиот производ, можете да побарате враќање или враќање во рок од 7 дена по примањето на предметите. Но pls контакт со нашата служба за корисници пред да се ВРАЌААТ или ОТВОРАЊЕ НА СПОРОТ, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Ви благодариме! Повратни информации 1. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да оставите ПОЗИТИВЕН фидбек. 2. Ако не сте задоволни со нашите производи, негативна повратна информација ќе не прават ништо, па ве молиме пратете е-маил до нас, или да стапите во контакт со нашите продажни услуги на трговија менаџер, ние ќе ви даде задоволни одговор!

Повеќе информации

боја:
Црна
Големина:
56x33cm, 95x56cm
Класификација:
За Фрижидер,За Чад Издувни Гасови,За Кабинетот Шпорет,За Плочка,За Ѕид,Тоалет Налепници,Мебел Налепници,Се Префрлат Панел Налепници,Кат Налепници,Прозорец Налепници
Стил:
Креативните
Бренд Име:
POOMOO
Материјал:
Пластични
Спецификација:
Single-piece Package
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Број На Модел На:
DV5633
Налепница:
Decal / ѕид уметност
Издржливост :
6 Години Отворено
Стандардната боја :
Црна
прилагодено боја:
да било боја

Најдобрите понуди во категоријата