Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Бесплатен Превозот Најновите Пристигна Отстранлив Позадина Винил Уметност Оркестарот Коса Салон За Убавина Barbershop Девојка Ѕид Decals Жена Лицето Y-298

Бесплатен Превозот Најновите Пристигна Отстранлив Позадина Винил Уметност Оркестарот Коса Салон За Убавина Barbershop Девојка Ѕид Decals Жена Лицето Y-298

DEN 497.00
DEN 621.60
 

Това е достапна
Износ


3427383902215653 Повеќе дизајн можете да НИ се допаѓа $ 7.65 /парче US $ 8.50 /парче US $ 9.50 /парче US $ 9.50 /парче US $ 9.50 /парче US $ 9.95 /парче US $ 12.95 /парче US $ 9.90 /set US $ 7.60 /парче US $ 12.50 /парче US $ 15.50 /парче US $ 7.90 /set Производ Inforamtion : Број : Y-298 Големина : 80x58cm
Материјал : Не-токсични ,еколошки ПВЦ
Пакување : 1 парче decal+ 1pieces трансфер на хартија
Карактеристики :
1. Договор за декорација одговараат за било чиста мазна ѕидни плочки, windows, метал,плакар, пластични
2. Лесен за употреба и отстранување
3. Модерен дизајн и висок квалитет
4. Издржливи, перат и изрибан (мека четка). Ве молиме изберете боја од подолу боја на табелата , можете да го направите тоа преку испраќање ни порака или остави белешки за нас durinf на касата

Повеќе информации

боја:
822 црна, 827 сива, 801 бела, ДРУГИ
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Спецификација:
Single-piece Package
Тема:
Шема
Класификација:
Мебел Налепници,За Ѕид,Прозорец Налепници
Материјал:
Пластични
Сценарија:
Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Број На Модел На:
Y-298
Стил:
Модерна

Најдобрите понуди во категоријата