Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Цвет Ѕид Налепници Уметност Ѕид Decals Детска Соба Позадина Дома Декор Livingroom DIY Декоративни Дома Декорација Adesivo Де Parede

Цвет Ѕид Налепници Уметност Ѕид Decals Детска Соба Позадина Дома Декор Livingroom DIY Декоративни Дома Декорација Adesivo Де Parede

DEN 151.00
DEN 201.12
 

Това е достапна
Износ

Цвет Ѕид Налепници Уметност Ѕид Decals Детска Соба Позадина Дома Декор Livingroom DIY Декоративни Дома Декорација Adesivo Де Parede
Ставка Опис
Големина на : 50*70cm
Модел : 3 D Налепница
Сценарија : Ѕид
Класификација : За На Ѕид
Стил : Модерна
Спецификација : Мулти-парче Пакет
Функција : 3 D Налепница
Тема : Растенијата
Материјал : ПВЦ
1, АКО се држи на површината на стакло или керамички плочки, бидејќи неговата материјал е мазна, пост пред подобро е да сува чиста крпа да се покрие, па тоа е лесно да се залепи, и мазна ефект е подобро;
2 .ако не се внимателни погрешно psition на ѕид налепници, можете да го користите мали ножеви да се држиме нежно подигна надвор во аголот на ѕидот, за да го залепите, производите може да се користи нормално, додека не го растргнат.
Пакет Се Вклучени :
1* ѕид налепница
Како да го користите :
1. Изберете мазна, чиста и сува површина.
2. Излупете ја налепницата од лист, еден по еден.
3. Позиција на лепило на авионот површина без притискање нив,
така што тоа ви овозможува можноста да ги повлечат и да ја наместите повторно, ако треба.
4. Ако резултатот е задоволителен за вас, да се држиме цврсто до површината, и
притиснете на воздушни меури нанадвор.
Ве молиме Имајте во предвид : Драг Пријател ,Ако Ѕидот Налепница сте го добиле имаат некои браздата во тоа,Pls не грижете се за тоа,тоа е nomal ,тој не може да не влијае на користењето на тоа . Ефектот на употреба ќе биде ист како на сликата покажува .Ви благодариме за разбирањето !
Време на испорака Забелешка : Ако вашиот Потврда дојде Време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака однапред.
Бидејќи ова е мултинационална трговија, транспорт предизвика непријатности е надвор од нашата контрола, ние ве уверам нема да сноси било каква загуба на .
Ако по 60 дена си уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе се реши овој проблем.
Нема Спор ве молиме : ве Молам не се применуваат спор во рок од 60 дена , да ги задржи добрите деловни односи. Ви благодариме за вашиот вид разбирање.
кога ќе ја доби на parcle ,Ако имате било какви загриженост, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние би сакале да направиме се што можеме да направиме за да ви помогнеме.
Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1, 2, или 3-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот затоа што тие значат "НЕ сте задоволни", equaling негативни повратни информации. ако не сте задоволни во секој поглед, ве молиме контактирајте со нас за решение.
Плаќање :
1. Aliexpress прифати Зачувам/ Кредитна картичка/Web Money.
2. Целосна плаќање мора да бидат примени во рок од 7 работни дена од денот на аукцијата завршува,
ако имате проблеми за правење на плаќањето, ве Молиме контактирајте со нас што е можно поскоро.
Превозот :
1. Ние брод на Alixpress адреса на САМО. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alixpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
2.Како и обично,ние испрати пакет за излез во рок од 1-2 дена откако ќе ја добиете вашата исплата.и pls се задржи во допир откако ќе го постави цел.
3. Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.
Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки.
Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање.

Повеќе информации

Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Материјал:
Хартија
Класификација:
За Ѕид
Тема:
Растенијата
Број На Модел На:
Други
Сценарија:
Ѕид
Спецификација:
Single-piece Package

Најдобрите понуди во категоријата