Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Топла Продажба Shelby GT Ford Mustang Мускулите Тркачки Автомобил Ѕид Mural Винил Уметност Оркестарот Налепница Винил Ѕид Decal Mural Ѕид Налепница Y-300

Топла Продажба Shelby GT Ford Mustang Мускулите Тркачки Автомобил Ѕид Mural Винил Уметност Оркестарот Налепница Винил Ѕид Decal Mural Ѕид Налепница Y-300

DEN 534.00
DEN 711.36
 

Това е достапна
Износ

Производ Inforamtion : Број : Y-300 Големина : 50x100cm
Материјал : Не-токсични ,еколошки ПВЦ
Пакување : 1 парче decal+ 1pieces трансфер на хартија
Карактеристики :
1. Договор за декорација одговараат за било чиста мазна ѕидни плочки, windows, метал,плакар, пластични
2. Лесен за употреба и отстранување
3. Модерен дизајн и висок квалитет
4. Издржливи, перат и изрибан (мека четка). Ве молиме изберете боја од подолу боја на табелата , можете да го направите тоа преку испраќање ни порака или остави белешки за нас durinf на касата

Повеќе информации

боја:
822 црна, 801 бела, ДРУГИ
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Спецификација:
Single-piece Package
Тема:
Шема
Класификација:
Мебел Налепници,За Ѕид,Прозорец Налепници
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
Y-300
Сценарија:
Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна

Најдобрите понуди во категоријата