Голем Пролет Дрво Птици Ѕид Decal Винил Ѕид Налепници Бебе бебе соба Спална соба Ѕид Оркестарот Дневна Соба Ѕид Mural 126 x 194 СМ Д-68

Голем Пролет Дрво Птици Ѕид Decal Винил Ѕид Налепници Бебе бебе соба Спална соба Ѕид Оркестарот Дневна Соба Ѕид Mural 126 x 194 СМ Д-68

DEN 1094.00
DEN 1243.20
 

Това е достапна
Износ


Модел Бр. : Д-68 Заврши големина 126x194cm
Материјал : не-toxi еколошки ПВЦ
Ве молиме да ни испратите ИМЕ/БОЈА треба преку "контакт сега" или да испратите порака до продавачот кога ќе го поставите цел,тоа треба да биде на англиски јазик
Ако не се остави какви било информации , ние ќе ги испрати како стандардна СЛИКА ви благодариме
Карактеристики :
1. Договор за декорација . одговараат за било чиста мазна ѕид , плочки, windows, метал,плакар, пластични
2. Лесен за употреба и отстранување
3. Модерен дизајн и висок квалитет
4. Издржливи, перат и изрибан (мека четка).

Повеќе информации

Големина:
126x194cm
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Број На Модел На:
Д-68
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Пластични
Custom Name:
Yes
Бои:
40 Бои

Најдобрите понуди во категоријата