Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Пастирски Стил Дрво И Птици Винил Ѕид Налепници Отстранлив Дома Декор За Дневна Соба Бебе Бебе Соба Спална Соба Дома Декор Mural

Пастирски Стил Дрво И Птици Винил Ѕид Налепници Отстранлив Дома Декор За Дневна Соба Бебе Бебе Соба Спална Соба Дома Декор Mural

DEN 946.00
DEN 1051.20
 

Това е достапна
Износ


Прилагодено дизајн и боја!
Капка Превозот На Располагање!!!^_^
Опис :
1. Издржливи, перат и изрибан (мека четка).
2. Лесен за употреба, "Излупете & Стап" типот налепница, нема пренос на хартија е потребно.
3. Договор за декорација. одговараат за било чиста мазна ѕид, плочки, windows, метал, плакар, итн.
4. Лесно да се отстрани, едноставно подигнете на агол или на раб со вашата ноктот и нежно кора надвор од ѕидот, тој не остави леплива остатоци.
Спецификации :
Тежина : Околу. 500g/set
Производ Големина : 200*300cm
Издржливост : кој Трае до 6 години кога се применуваат во затворен простор
Материјал : Не-toxi, еколошки ПВЦ пластика
Бои : Кафеава +жолта (прилагоди)
Пакетот Вклучува :
1 x Налепница
Настава :
1. Чистење на површината што планирате да се применуваат на етикетата, бидете сигурни дека тоа е целосно сува и мазна.
2. Излупете исклучување на налепницата од подлога од хартија.
3. Залепете ја налепницата како сакаш.
4. Ги налепница нежно од центарот на рабовите за да се елиминираат меурчиња.
Answer : ___________________________ NOTE :
1. Ве молиме, напишете во забелешките колона на бојата што сакате, или ние ќе испратиме defaulted боја.
2. Бојата може да биде малку различна, поради различната резолуција на екранот.
3. Бидејќи големината е прирачник мери, не може да биде 1~2cm грешка, се надевам дека за вашиот вид разбирање!

Повеќе информации

боја:
Зелена, Жолта, Кафена, Бургундија
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Класификација:
За Ѕид
Тема:
Растенијата
Број На Модел На:
JM889
Сценарија:
Ѕид
Стил:
Пастирски
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
ПВЦ Пластика
Големина:
200x300cm
is_customized:
yes
Друг Јазик :
Vinilos paredes,decoracion hogar,de papel parede став quarto

Најдобрите понуди во категоријата