Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Модерна Уметност розова трендафил цвеќе Зумира елени птиците на гранка ѕид налепници дома декорација DIY позадина за Дневна соба

Модерна Уметност розова трендафил цвеќе Зумира елени птиците на гранка ѕид налепници дома декорација DIY позадина за Дневна соба

DEN 393.00
DEN 431.52
 

Това е достапна
Износ


Карактеристики : 100% Сосема Нов. Материјал : пвц Боја : Како фотографија Лист Големина : 60*90cm Прекрасен украс за вашата дневна соба или DIY bedroom Декорација : ѕид/стакло/огледало/прозорец ќе се без сомнение ќе ви се љубовта
Лесен за користење : 1 : Изберете мазна, чиста и сува површина. 2 : Излупете ја налепницата од лист, еден по еден. 3 : Положба на лепило на авионот површина без притискање нив, така што тоа ви овозможува можноста да ги повлечат и да ја наместите повторно. 4 : Ако резултатот е задоволителен за вас, да се држиме цврсто до површината притискање на воздушни меури нанадвор.
Пакет Содржина :
1 x Ѕид decal Налепници
Ве молиме имајте во предвид : Ако треба да се движи налепници по тие биле применети ; отстранување на налепница внимателно за да се избегне оштетување. На налепница може да се reapplied, но неговата лепило својства може да се намали.
Ние прифаќаме alipay тука . Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ . Ако имате било каков проблем на плаќањето,ве молиме Кликнете Тука :
Ние Брод на Светот, освен APO/FPO. Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до повеќето Земји во рок од 15 до 25 работни дена. Delievey времето зависи дестинација и други фактори, тоа може да трае до 30 дена
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог. Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодарам многу !! Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Ние сме секогаш на располагање да ви помогне со било која од вашите потреби во однос на вашата нарачка или прашања во врска со нашите производи. Ние верува во целосна задоволството на клиентите и се надевам дека ќе имате позитивно искуство со нас. ние со нетрпение очекуваме да се видиме повторно во блиска иднина.

Повеќе информации

Шема:
Авион Ѕид Налепница
Класификација:
Кат Налепници,За Ѕид,Прозорец Налепници
Број На Модел На:
SK9003
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Уште живот
Стил:
Новата Класична/Пост-модерни
Спецификација:
Single-piece Package
Бренд Име:
HAOCHU
Материјал:
ПВЦ
боја:
шарени
Стил:
едноставна

Најдобрите понуди во категоријата