2018 Нови Пристигнувања во текот на Геометриски Животни Винил Мечка Ѕид Налепници Геометрија Серија Decals Винил Ѕид Уметност Обичај Дома Декор Топла LC372

2018 Нови Пристигнувања во текот на Геометриски Животни Винил Мечка Ѕид Налепници Геометрија Серија Decals Винил Ѕид Уметност Обичај Дома Декор Топла LC372

DEN 287.00
DEN 382.56
 

Това е достапна
Износ

Информации за производот ❤За Decal :
☀Материјал : животна Средина / Пријателски/ПВЦ
☀Decals за декорација,одговара за било чиста мазна ѕид,плочки,windows,метал,плакар, пластични
☀Ѕидот Decal е направен од себе лепило флексибилни премиум винил филм.
☀Има мат површина за да се намали светлина рефлексии.
☀Можете да го отстраните Ѕид Decal во било кое време без оштетување на површината.
☀Тоа е лесно да се примени. Нашите Инструкции може да ви помогне со процесот. ❤За Големина На :
S 62cm широк X 30cm високи
М 87cm широк X 42cm високи
L 116cm широк X 56cm високи
(Ако сте треба други големина, ве молиме контактирајте ме)
❤За Боја : 1.Боите Може Да Бидат Малку Различни Во Зависност Од Вашиот Монитор Амбиент.
2.Ако одберете прилагодено боја, pls оставете порака на вашиот налог или контактирајте со нас за бојата број ви се допадна.Боја Шема Сите Бои Се Достапни.
Боја Шема како што е подолу,ве Молиме не заборавајте оставите порака,инаку ние ќе брод стандардната боја-како слика боја,ви Благодариме!

Повеќе информации

боја:
H622 црна, H614 Сино Сина, H627 сива, H635 меки розова, H630 виолетова, H608 домати црвени, H601 бела, H625 кафе браун, H624 Браун, H626 Државата Сива, Прилагодено Боја
Големина:
S 62cm x 30cm, M 87cm x 42cm, L 116cm x 56cm
Бренд Име:
BLINGIRD
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Европа
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници,За Фрижидер,Мебел Налепници
Материјал:
ПВЦ
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
LC372
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Винил

Најдобрите понуди во категоријата