Луд Свет-Исус е причина за сезоната Ѕид Уметност Налепници Ѕид Decal Дома, DIY Декорација Отстранлив Декор Ѕид Налепници

Луд Свет-Исус е причина за сезоната Ѕид Уметност Налепници Ѕид Decal Дома, DIY Декорација Отстранлив Декор Ѕид Налепници

DEN 671.00
DEN 729.60
 

Това е достапна
Износ

Луд Свет-Исус е причина за сезоната Ѕид Уметност Налепници Ѕид Decal Дома, DIY Декорација Отстранлив Декор Ѕид Налепници 56cmx90cm
Голем Големина : 56 см X 90 см, Ширина
Слики може да не ја одразуваат вистинската големина.
Нашите desings се од највисок квалитет, precission се намали од висок квалитет на винил. Тие се лесно да се примени на ѕидот и да дојде со монтажа инструкции. Винил налепници се само лепило и suppled со примена лента за лесна примена. Лесно да се примени, едноставно кора и се држи да го оживеат вашиот соби.
Можете лесно може да го држи ги на повеќе рамни површини како што се ѕидови, плочки, огледала и прозорци.
Опис : Ако ви треба други големина ,ние може да прилагодено за вас. поради налепница може да DIY ,значи вистинската големина може да се утврди според клиенти дизајн
состојба : 100% Сосема Нов.
П : Што се винил графика ?
A : Само лепило винил е флексибилен материјал кој може да се користи за креирање на отворено знаци,автомобил налепници и неверојатни затворен ѕид уметност.
каде може да се користи за мојот налепници?
A : Винил е и екстремно флексибилен материјал кој може да се примени на многу мазни и чисти,рамни површини како што се насликани метал,стакло,плексиглас,fibreglass,plasics,насликан на дрво,ѕидови,хартија,лаптопи,огледала,ако сте несигурни дали винил ќе работи за вашата избрана апликација,ве молиме ни e-mail прво да се потврди.
ние не препорачуваме примена на вашата винил за свежо обоен површини и би го препорачал им овозможи на 2-4 недели пред да аплицираат. Примена на плочки или свила боја е можно, но може да биде малку повеќе незгодно и ќе бара посебно внимание и трпение кога се применуваат. П : Може ли да го инсталирате налепници за себе ?
A : Да,секој може да се пријави винил графика,ве молиме погледнете ја нашата лесен за употреба настава водич подолу се сите наредби вклучува печатени настава на состојба. На некои повеќе детални дизајни може да потрае малку повеќе трпение и грижа да се примени. но илјадници нашите клиенти успешно се применуваат своите налепници на широк спектар на површини,и процесот е многу едноставен и јасен.
П : Може налепници се ре-позиционирани?
A : Не, Налепници се за еднократна употреба само.
П : Може да ни направи налепница различна големина?
А : ве Молиме контактирајте со нас со димензии. Ние ќе се обезбеди цитирам, ако можеме да ги исполни вашите барања.
П : Како можам да знаете она што го името, бојата или други персонализирана информации?
О : Кога се врши плаќање за објектот, ве молиме погледнете надвор за 'додадете порака, имајте на продавачот делот'.
Алтернативно можете да не контактирате преку "Aliexpress систем за пораки ".
П : Може налепници бидат отстранети?
A : Да, налепници може да биде лесно да се отстрани со пилинг ги настрана полека. Ако се примени за да возило можеби ќе треба да се применуваат топлина да им помогне (фен).
П : Како да ја користите? А : ве Молиме Љубезно референца оваа слика.
Ако цел на тоа ,ќе прими пакет :
1 Лист ѕид налепници & 1 Трансфер Филм & 1 користете настава.
Превозот на предмети
1 Испраќање ќе се организира во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршена проверка од страна на Aliexpress.
2 ве Молиме бидете советувани дека меѓународните испорака зависи од вашиот локален обичај, и пост услуги.
3 Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачи одговорност.

Повеќе информации

боја:
Црно, Сино Сина, Светло Зелена, Меки Розова, Виолетова, Домати Црвена, Бела, Жолта, Руменило Роуз, Темно Црвена, Државата Сива, Кралот Сина, Темно Сива, Hydrangea Виолетова, Портокалова
Големина:
90cm Width x56cm H
Censor Кодот:
271
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Класификација:
За Ѕид,Прозорец Налепници,Мебел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Знаци
Бренд Име:
Луд Свет
Стил:
Американски Стил
Број На Модел На:
Исус е причина за сезоната Ѕид Уметност Налепници
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Пластични
Diy декорација:
Home Office/Студија Спалната соба на Децата е Спална соба
Тип:
ѕидот decal
Крај:
Винил Обложени
Тема:
Стил:
Материјал:

Најдобрите понуди во категоријата