ZOOYOO Нов Дизајн Геометриски Елени Глава Ѕид Налепница Дома Декор Геометрија на Животните Серија Decals Винил Ѕид Уметност Мурали

ZOOYOO Нов Дизајн Геометриски Елени Глава Ѕид Налепница Дома Декор Геометрија на Животните Серија Decals Винил Ѕид Уметност Мурали

DEN 86.00
DEN 107.52
 

Това е достапна
Износ


Производот се Покаже и Детали

Повеќе информации

боја:
Црна
Големина:
27cmx15cm
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
ZOOYOO
Број На Модел На:
B443
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Ѕидот Налепница Објект:
Новиот Дизајн Геометриски Елени Глава Ѕид Налепница
Производ големина:
27cmx15cm
Ѕидот Оркестарот Пакување:
Транспарентен OPP
Дело Трансфер Филм:
Yes
Стил:
Шема
diy налепница:
Отстранлив мода ѕид оркестарот
Примена:
Дневната Соба / Спалната соба / Канцеларија / Дете Соба и сл.
ОЕМ:
Yes
Функција:
Висок квалитет,еко-пријателски
Материјал:
Винил

Најдобрите понуди во категоријата