За Chery QQ А1 Додатоци на Chrome Врата се Справи со QQ3 QQ6 Слатка IQ MVM110 А1 Kimo 2006 2007 2008 2009 2010 Налепници Автомобил Стил

За Chery QQ А1 Додатоци на Chrome Врата се Справи со QQ3 QQ6 Слатка IQ MVM110 А1 Kimo 2006 2007 2008 2009 2010 Налепници Автомобил Стил

DEN 1078.00
DEN 1418.40
 

Това е достапна
Износ


[xlmodel]-[custom]-[16308]
Карактеристики :
Хром Стил Рачки На Вратите
Одговара со : Chery QQ / А1 / QQ3 / QQ6 / Сладок / IQ / MVM110 / Kimo
Материјал : Висок Квалитет ABS Хром, Пластика
Направен во една ISO 9001 Објект за да се Обезбеди Добар Квалитет.
Лесно Инсталирање ,Без Алатки. 3 M Автомобилската селотејп е во Прилог.
Совршено Се Вклопуваат . Покрие Постојните Гребнатини и го Спречува Вашиот Автомобил Од Иднината Прст Ноктите,Копчиња Гребнатини итн..
Ги красат Автомобил Настапи,Направи Вашиот Автомобил посебни и Единствени.
Никогаш не ' Рѓа, Светла како Огледало.
Пакет Содржина :
Рачки на вратите : 8 x Хром Стил Вратата Handles_4big+4small
Вратата Сад : 4 Хром Стил Врата Сад
[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[custom]-[16304]
[xlmodel]-[custom]-[16303]
LANGENS секогаш се покаже на најдобрите цената што би можел да понуди,па се купи со себе ќе добиете на најевтиниот цена. Ако вашата нарачка количини повеќе од 10pcs,ве молиме контактирајте со нас пред плати,можеби и ние може да ви помогне да заштедите на трошоците. (Метод за да добиете попуст за голема цел е : да се Направи ред прво,не се плати веднаш,не остави порака да ни каже и квантитетот на превозот метод сакате,ние ќе го промени цена во рок од 24 часа,тогаш ве молиме да плати за нарачката.)
LANGENS секогаш нудат шест месеци гаранција, тоа значи дека, дури и цел затворена по неколку дена,и што уште можеше да се добие гаранција од LANGENS! Ако се обиде секој метод ние ви нудиме уште не може да го реши вашиот проблем,ние може да се направи замена,ве молиме испратете лошите објект назад до нас преку вашата локална скопска воздух пошта(Не прифати DHL,UPS-от,FEDEX,ТНТ),кога на следење на број онлајн,ние ќе ви испратиме сосема нова.
Ние може да ви даде некои попуст за вашиот netx цел или ви испрати случајно подарок за да се намали вашиот retum цена,ве молиме љубезно разбирање.
Оваа ситуација секогаш се случи со поштата воздух mail,кога ќе се најде на вашиот парцела следење на информации покажува лево ХОНГ КОНГ и нема информации за вашата локална скопска веб-сајт,вашиот парцела сега е на патот на вашата земја,или пристигна во вашата земја, но само затоа што вашата локална скопска премногу зафатен да се справи со толку многу парцели,ве молиме да бидете трпеливи. Кога приемот време помалку од 10 дена лево и ти се уште не се на пратката,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се прошири и на приемот време за тебе и да се обиде да помогне да се најде причина за одложување и обидете се да се реши.Кога сите вести ние ќе ви konw во времето.
Обично ние цел испратени преку Кина пост. Во Русија ,12-35 работни дена. Во Европа,Северна Америка,Југоисточна Азија,Океанија секогаш во рок од 10-18 работни дена,понекогаш дури помалку од 10 дена. Во Јужна Америка,Блискиот Исток,Африка секогаш 20-40 работни дена. DHL/ТНТ/UPS-от,3-5 работни дена. Fed Ex,4-6 работни дена. EMS,10-20 работни дена. Сите Парцели Имаат Следење На Број.

Повеќе информации

Бренд Име:
ПОЛУПАНСИОН·JC
Материјал:
ABS
Автомобил модел:
chery qq
Објектот Висина:
2.8inch
Објектот Дијаметар:
7.8inch
Специјални Функции:
Никогаш Не ' Рѓа
Објектот Тежина:
0.25kg
Модел Година:
2003-2016
Име На Модел:
QQA1
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
7.8inch
Објектот Ширина:
3.8inch
Тип На Објект:
Хром Стил
Стил:
Хром Стил
Материјал Тип:
ABS Пластика

Најдобрите понуди во категоријата