Висока ниска Опремени Хром Мет Конзола Опрема Shift Панел Кутија рамка Покрие Намали За Рено Kadjar 2017

Висока ниска Опремени Хром Мет Конзола Опрема Shift Панел Кутија рамка Покрие Намали За Рено Kadjar 2017

DEN 887.00
DEN 1056.00
 

Това е достапна
Износ


Производ компатибилност :
За Рено Kadjar 2016 2017
ве молиме изберете corret опремени тип за вашиот автомобил, високо опремени тип е иста како и првата слика, слабо опремени тип е иста како втора слика
Превозот И Предавање :
1 Ние брод на Светот.
2 Пакети кои се испраќаат во рок од 3-5 дена и се со следење на број на интернет.
3 Соединетите американски Држави, Обединетото Кралство, Австралија и Канада : 7-16 работни дена од e Packet од Кина, Воздухопловната, EMS или други начини.
4 Јапонија Кореја, Сингапур Русија : Околу 5 до 20 работни дена.
5 Бразил И Јужна Америка : Околу 20-50 Дена.
6 Италија, Франција, Шпанија, Германија Источна Европа : 15-60working дена.
7 Ние ќе ги провери објект внимателно и стави заштитник во пакет пред превозот. Се надевам дека таа доаѓа во добра состојба. состојба.
Политика На Враќање И Повратни Информации :
Ние прифаќаме враќање, реконструкција или размена во рок од 15 дена по купувачот примените оштетени, неточни или неисправни објект. Ве молиме да НЕ ја напушти која и Неутрални или Негативни повратни информации, ве молиме Не се отворени Случај или да се Вратат барање или да ја напуштат низок рејтинг на НСД пред комуникација. Ве молиме контактирајте со нас преку e Bay порака за да ги реши сите проблеми, Ние ќе ви одговори во рок од 2 работни дена. Благодарение толку многу.
Услуги На Клиентите :
Тоа е нашата цел да се направи да се чувствувате среќни да прават бизнис со нас. Ако постои било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас преку alibaba порака. Ние ќе ви одговори во рок од 24-48 бизнис часа. Ние работиме од 9 : 00 часот и 6 : 00pm Пекинг Време

Повеќе информации

Автомобил модел:
За шкода Kodiaq 2017
Објектот Висина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
Специјални Функции:
Никој
Објектот Тежина:
0kg
Модел Година:
2017
Име На Модел:
Никој
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Тип На Објект:
Хром Стил
Материјал:
Никој

Најдобрите понуди во категоријата